Gündem

UİGAD PANDEMİ SONRASINI DEĞERLENDİRDİ.

Uluslararası internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Merkezinde   

İcra  kurulu Üyelerinin Katılımı ile Biraraya Geldiler.Toplantıya UİGAD  Genel Başkanı Cesim Yener, UİGAD Genel Sekreteri Selçuk Taşdemir ve UİGAD Genel Başkan Yardımcısı ipek Yiğit Katıldı.

 

Toplantı Genel Başkan Cesim Yener'in Gündem ile ilgili Konuşması ve Değerlendirme ve Toplantı Gündemine ilişkin Görüş ve Önerileri ile Başlarken; Pandemi Sürecinde Gazetecilerin Yaşadığı Zorluklardan Bahsetti.


 Toplantıda Söz Alan UİGAD Genel Sekreteri Selçuk Taşdemir ise UİGAD Akademi çalışmasından Yeni Dönem Projeleri ilgili Bilgilendirmelerde Bulunurken, Sarı Basın Kartı Yaşanan Süreç ile ılgili lDeğerlendirmelerde Bulundu. 

Genel Başkan Yardımcısı ipek Yiğit  Başta Teşkilat Çalışmaları Olmak Üzere  Yeni Üyelik Başvuruları, Üye  Güncellenmesi ve Derneğin Yeni Dönemde izleyeceği Yol Haritası ile ılgili Görüş ve Önerilerini Paylaştı.

Toplantı Sonunda Bir Değerlendirmede Bulunan UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener pandemi Sonrasında Dernek Olarak Yeni Döneme Birçok  Yenilik ve proje ile Start vereceklerini Dile Getirerek Toplantının Çok Verimli Geçtiğini Sözlerine Ekleyerek Katılımcılara Teşekkür Etti.

UİGAD PANDEMİ SONRASINI DEĞERLENDİRDİ.
UİGAD PANDEMİ SONRASINI DEĞERLENDİRDİ.