Gündem

UİGAD yönetiminden başkan Keskin'e ziyaret


Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanı Cesim Yener ve yönetimi tarafından Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin'e ziyarette bulundu.


UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ve yönetimi tarafından Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin'i çalışma ofisinde ziyaret etti. Yapılan ziyarette Başkan Yener’e UİGAD Genel Başkan Vekili Binnur Kılıç Güvener, UİGAD Genel Sekreteri Savaş Karan, UİGAD Genel Başkan Yardımcısı Gökhan İzgi, UİGAD Genel Başkan Yardımcısı Yunus  Ceylan, UİGAD Genel Saymanı Serpil Ayan ve UİGAD İstanbul İl Başkanı Emrullah Güvener  eşlik etti.


Ziyaret sırasında yerel ve ulusal gündeme dair bir dizi konu ele alındı. Başkan Keskin'in samimiyetle karşıladığı UİGAD Yönetimi, vatandaşların genel talep, şikayet ve önerilerinden bahsederken aynı zamanda da ilçenin eğitim, sosyal ve kültürel alanlarında yürütülebilecek faaliyetler hakkında başkanla istişarede bulundu. 


Ayrıca Başkan Yener, meclise sunmuş oldukları İnternet Gazeteciliği Yasa Tasarısı'nı ve Sosyal Medya Yasası' nı yakınen takip ettiklerini belirterek, İnternet gazeteciliğinin bir yasaya tabi olması için gerekli yeni akreditasyon çalışmalarını sürdüklerini söyledi. 


Öte yandan ziyaret Başkan Yener'in, Başkan Keskin'e "Kelime-i Tevhid" yazılı seramik hediye etmesi ile sonlandırıldı.

UİGAD yönetiminden başkan Keskin'e ziyaret
UİGAD yönetiminden başkan Keskin'e ziyaret
UİGAD yönetiminden başkan Keskin'e ziyaret