KÖŞE YAZISI

Her Şey Türkiye İçin.

Her Şey Türkiye İçin.

Onur ERCAN


Bu kısacık dünyada insanların, imtihan İçin yaratıldığına, en büyük hakkın; kul ve hayvan hakkı olduğunu sadece müslümanlar inanıyor.  

Emperyalist düzen bütün dünyayı kasıp kavurarak, müslümanlara yaşama hakkı vermeme çabasıyla ilaç, petrol ve silah sanayini bu yolda kullanıyor. 


19. Yüzyılın süper gücü İngilizler’di. Osmanlı’yı, içimizdeki yardımcılarıyla parçalara ayırarak gücünü dünyaya haykırdı. Sonra parçalanan yerleri diğer ülkelerle paylaşarak sömürmekteler. 


Şimdilerde ise süper güç ABD. Bunlarda petrol, elmas ve diğer madenler uğruna çeşitli bahanelerle ülkeleri işgal edip sözde demokrasi vaadiyle insanları katlediyor. 

Bu uğurda islam ülkeleri perişan hale getirildi. Sindirilmiş olan liderler korkularından ses çıkaramıyor ellerindeki değerleri peşkeş çekiyorlar. 


Her ülkede kendilerine hizmet eden satılmış insanlar, kurdukları terör örgütleri, kanalları vs. ile darbe teşebbüsleri yapıyorlar. Halkı yanıltıp, kendilerine biat etmeyen liderleri pasifize ederek o ülkeleri, gerek ekonomik gerekse psikolojik olarak çökertmeye çalışıyorlar.


Şimdilerde ABD, CIA ve Pentagon’un ortak çalışmasıyla farklı bir savaş stratejisi kurban ülkeler üzerinde büyük entrikalar oynuyor. 


Çin kendisini 21. Yüzyılın süper gücü olma yolunda ilerlerken, Rothschildlerle beraber ABD’ye karşı mücadele vermekte. CIA, Huawei’nin kızını casusluk yaptığı gerekçesiyle Kanada’da tutuklaması sonrasında; Çin’de buna misilleme olarak, Boeing uçaklarının Bangladeş ve Etiyopya’da düşmesini fırsat bilip, bununla alakalı algı oluşturarak kendi havaalanlarına inişini yasaklamakla kalmayıp 60 ülkenin de yasaklamasına domino etki oluşturdu. 

Bunlardan biri de Türkiye oldu. 


Böylece Boeing firması hem hisse bazında hem de 500 milyar dolar gibi siparişlerin iptali karşısında zor duruma düştü. Ne kadar mücadele yaparsa yapsın artık bütün dünya bu firmaya bu konuda eskisi gibi bakmayacaktır. 

Şu an dünyanın süper üç gücü; ABD, Kraliyet ve Rothschild biri biriyle mücadele ediyor. 

Orta Doğuda güç sahibi olabilmeleri için üçününde Türkiyeye ihtiyacı var. 


Suriye ve Akdeniz petrolü dünya rezervinin yarıdan fazlasını oluşturuyor. Bu da başta ABD ve diğer güçlerin bu coğrafyadan vazgeçmesine engel oluyor. 

O bakımdan bütün güçler İçin Türkiye olmazsa olmaz bir stratejik konumda. 

İşte bu yüzden ABD, acilen o güçlere göre pasif ve iktidarsız bir Türkiye istiyorlar. Bunun İçin de seçim Arefe’sinde olabildiğince gerek uluslar arası arenada gerekse ülke içinde, çeşitli Fobilerle ve dövizle ekonomik olarak sıkıntı vermeye çalışıyorlar. 


Çünkü güçlü bir lider Türkiye istenmiyor.

O bakımdan seçime kalan günler bir çok olaya gebe. 

Türkiye için ellerinden gelen her şeyi yapan güçlere karşı, bizde kendi gücümüzün farkına varıp, yarın geç olmadan, her şeyimizi bu güzelim vatanımız İçin yapmalıyız. 

Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.